Skocz do zawartości

Spitfires

• Baw się razem z nami
  • Niesamowita atmosfera
  • Mnóstwo wspólnych rozmów oraz zabawy
  • Profesjonalne forum oraz wszelkiego rodzaju komunikatory

Zarezerwuj naszą organizacji już teraz! I czekaj na otwarcie rekrutacji.

Mistrzu

Rekrutacja do Spitfires - Luty'19

Rekomendowane odpowiedzi

9plUvJZ.png

Z przyjemnością informujemy, że rekrutacji do Spitfires została otwarta - Luty'19

Xxo2bnh.png  

Organizacja trzyma swoją nazwę już kilka dobrych lat która miała dłuższą przerwę przez większość czasu i powróciła z powrotem z działalnością. Głównym naszym celem jest utrzymanie dobrego kontaktu z członkami oraz mile spędzić czas. Nazwa organizacji charakteryzuje się samolotami myśliwskimi z Anglii II wojny światowej którymi posługiwali się też Polacy. Nie jest to organizacja bez charakteru potrafimy o siebie zadbać oraz zbudować wspólnie naszą historię.

D4BAaXs.png

Kultura wobec siebie oraz innych.

Współpraca oraz pomoc.

Aktywnych członków, mile spędzone pogawędki.

Odbywane różnego typu eventy oraz spotkania które dokumentujemy.

Składki które potem są przeznaczane na dobra organizacji.

Brak jakiej kolwiek faworyzacji.

zbaJUNB.png

Siedzibę organizacji.

Profesjonalne forum.

Pojazdy organizacji.

Mile spędzony czas oraz zgraną ekipę.

Wspólne poświęcenie.

BRm6e6V.png

Wzór podania:

Cytat

Imię:

Pasek z panelu pylife:

Coś o sobie:

Dlaczego ty?:

Zapoznałeś się z regulaminem?: (Tak/Nie)

Twoje poprzednie organizacje:

Jeśli znasz kogoś z organizacji napisz to tutaj (Opcjonalne):

Podania składacie w tym temacie odpowiadając na nie

Powodzenia!

Zarząd Spitfires

• Uwielbiam 1
  • Przykro mi 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9plUvJZ.png

Imię: Wojtek

Pasek z panelu pylife: 446566.pasek1.png

Coś o sobie: Mam na imię Wojtek. Mam 16 lat. Chodzę do 3-ciej klasy gimnazjum. Jestem osobą Miłą, sympatyczną, szczerą, mądrą i troskliwą. Rok temu mieszkałem w Stanach Zjednocznych (dokladnie Chicago) a obecnie mieszkam w Polsce. Po skończeniu 3-ciej klasy gimnazjum wylatuję z powrotem do Stanów i będę kontynuował naukę o profilu Biologiczno-Chemicznym.

Dlaczego ty?: Uważam że nadaję się jako członek do tej organizacji ponieważ, nie jestem osobą toksyczną oraz nie zachowuje się nieodpowiednio. Do pylife wróciłem dosyć nie dawno. Nikt mnie tu nie zna oraz Ja nie znam tutaj fajnych osób z którymi mogę pożartować, pogadać, jakieś akcje RP zrobić, pograć w jakieś inne giereczki. Liczę na to że dołączając do tej organizacji mam wielką szansę na poznanie paru znajomych którzy mogli by mnie troszeczkę oprowadzić po świecie pylife.

Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak, zapoznałem się z regulaminem. Chciałbym również wspomnieć o Supermarine.

Twoje poprzednie organizacje: Dzikie wilki, Invalid Soldiers.

Jeśli znasz kogoś z organizacji napisz to tutaj (Opcjonalne): Z nicku znam GG oraz Mistrzu.

Bardzo serdecznie pozdrawiam ? MrZ0K*

• OK 1
  • Uwielbiam 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Tomasz 

Pasek z panelu pylife:  MaoMuteMamAbc

Coś o sobie: Coś o sobie: Witam , mam na imię Tomek mam 15 lat chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Interesuje się terrarystyką , piłką nożną aktualnie gram w małym lokalnym klubie. Jestem osobą miłą , mam do siebie duży dystans oraz należę do osób typu jak można nazwać ,,śmieszkiem" lecz w odpowiednim momencie umiem zachować powage , ze mną nie będziecie się nudzić. :)

Dlaczego ty?:  Uważam że nadam się do organizacji ,, Spitfires " ponieważ nie należę to osób typu skrytych zamkniętych w sobie oraz nie nalezę do osób których można nazwać toksik   , będę starał się  uczestniczyć w każdej rozmowie oraz evencie organizacyjnym .

Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak, zapoznałem się z regulaminem organizacyjnym . 

Twoje poprzednie organizacje: Zwierzaki oraz Lions

Jeśli znasz kogoś z organizacji napisz to tutaj (Opcjonalne): Nie miałem okazji nikogo poznać :( 

Pozdrawiam Mao :)

Chciałbym jeszcze wspomnieć o Supermarine z tego co wiem to jest to dawna  Brytyjska jednostka lotnicza :) 

• Lubię to 2
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Jeremiasz 

Pasek z panelu pylife:  |SM|fugi422

Coś o sobie: Coś o sobie: Witam , mam na imię Jeremiasz mam 12 lat chodzę do szóstej klasy. Interesuje się informatyka, piłką ręczną aktualnie gram w małym lokalnym klubie. Jestem osobą zabawną. 

Dlaczego ty?:  Uważam że nadam się do organizacji ,, Spitfires " ponieważ jestem osobą aktywną .

Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak 

Twoje poprzednie organizacje:  byłem w nie znanych organizacjach.

Jeśli znasz kogoś z organizacji napisz to tutaj (Opcjonalne): Nie 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.